Oferta

Firma ARCHIDECO zajmuje sie profesjonlnie kreowaniem przestrzeni otaczajacej człowieka. Zakres usług obejmuje:

Architekturę krajobrazu (projekt, realizacja i pielęgnacja)

Ogrody przydomowe, oraz specjalne (uwzględniające osoby niepełnosprawne), parki (rewaloryzacja, inwentaryzacje dendrologiczne), tereny zieleni miejskiej, zagospodarowanie przestrzeni przy sklepach, kościołach i innych obiektach publicznych. Mała architektura (altany, podesty, pergole, murki , grille, kominki itp.)

Elementy wodne w ogrodach (oczka wodne, baseny kąpielowe, kaskady, strumienie , fontanny itp.)

Nawodnienie i oświetlenie ogrodów i terenów zieleni. Zajmujemy się również kompleksową opieką nad założeniami ogrodowymi, parkowymi jak również cmentarnymi (sezonowe przygotowanie obiektów oraz systematyczna pielęgnacja)

Nawierzchnie brukowe

Projektowanie i realizacja nawierzchni z kostki brukowej, kamienia, żwiru i wszelkiego rodzaju zastawień, realizacje skomplikowanych wzorów oraz prace w trudnych warunkach terenowych.

Architekturę wnętrz (projektowanie, aranżacja, wykończenie i remonty wnętrz)

Zajmujemy się urządzaniem wnętrz w domach prywatnych oraz obiektach publicznych ( restauracje, puby, sklepy itp.), zieleń i woda we wnętrzu, na balkonie i tarasie.

Meblarstwo artystyczne

Projektowanie i realizacja mebli z drewna, wikliny, meble ogrodowe i nietypowe, renowacja mebli, postarzanie i nadawanie oryginalnego stylu techniką decoupage.

Usługi artystyczne i plastyczne

Artystyczne malowanie ścian, mebli, freski obrazy, rysunki (portrety), rzeźbiarstwo.

Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy, posiadamy sprzęt i zapewniamy materiały.